Протидій булінгу - відкрий серце назустріч добру!

Протидій булінгу - відкрий серце назустріч добру!

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми. Вони потребують підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя. Булінг впливає на всіх, хто бере в ньому участь або спостерігає, та має деструктивні наслідки в майбутньому житті

Тому з метою освітлення актуальності проблеми булінгу серед школярів фахівці Харківської юстиції завітали до учнів 4-ого класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 138 та провели тематичній урок-тренінг на тему #STOPBULLING.

                Під час уроку діти дізналися про поняття та види булінгу, навчились відрізняти сварки та непорозуміння від булінгу, зрозуміли, що саме спонукає жертву, агресора та спостерігачів займати відповідні ролі у процесі конфлікту та навчились правильно реагувати у разі проявів булінгу у їх бік.

                Наприкінці уроку дітям було запропоновано “виростити” дерево толерантності, яке буде нагадувати їм про добрі якості, що допомагають людям позитивно спілкуватися. Це дерево, на яке діти чіпляли стікери-листочки, залишилось у класі та ми сподіваємося що на ньому з часом з'являться нові плоди успіхів у толерантному спілкуванні з однокласниками та не залишиться місця для проявів агресивної поведінки!

                Також, фахівці Харківської юстиції розповіли учням про відповідальність за заподіяння фізичної або психологічної шкоди, яка має ознаки булінгу, та зауважили, що у випадках жорстокого поводження з ними, проблем у стосунках з однолітками, вони можуть звернутися за допомогою на Національну дитячу «гарячу лінію» за телефоном: 0 800 500 225.

юстиції у Харківській області                                                                                                                                                                 Н.В. Колотілова

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта