Тренінги “СтопБулінг!” та “Кібербулінг” для учнів Харківської загальноосвітньої школи № 98

Тренінги “СтопБулінг!” та “Кібербулінг” для учнів Харківської загальноосвітньої школи № 98

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В. та приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Чепа М.В.

провели тренінги “СтопБулінг!” і “Кібербулінг” в Харківської загальноосвітньої школи № 98 Харківської міської ради Харківської області.

Під час заходу з учнями 6-х класів обговорювалися питання виявлення, запобігання та протидії булінгу. Діти дізналися про засоби врегулювання конфліктів, які можуть виникати в колективі.

Окрему увагу було приділено кібербулінгу, який прогресує та поширюється з залученням дітей та підлітків у віртуальний світ соціальних мереж та гаджетів.

Разом з дітьми ми визначили, що необхідно демонструвати емпатію до жертв булінгу та кібербулінгу, адже у подібній ситуації згодом може опинитися кожен. Під час уроку наголошувалося на тому, як припиняти цькування та до кого звертатися по допомогу.

#БулитиНеКруто

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта