Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області та  Перомайського місцевого центру з надання БВПД в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради проведено інформування громадян з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Як протидіяти домашньому насильству?»,  «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Отримуй аліменти».

Також громадянам було доведено інформацію про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Основна мета заходу – підвищення рівня правової свідомості громадян та їхньої спроможності захищати свої права.

Було надано інформаційно-роз’яснювальні матеріали (буклети) щодо он-лайн сервісів Міністерства юстиції України, детально повідомлено, що дані сервіси покликані спростити життя громадян, забезпечити їх сучасними і зручними послугами, які вони зможуть отримати в мережі Інтернет.

 

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#MinJust4U
#ЯМП!

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта