Лекція для батьківського складу Харківської гімназії № 1

Лекція для батьківського складу Харківської гімназії № 1

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено лекцію для батьківського складу Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області щодо #Стоп Булінг!, «Відповідальне батьківство», «Я маю право голосу».

Батькам повідомлено що таке булінг та які існують наслідки шкільного насилля. Булінг вкрай негативно впливає на учасників освітнього процесу, спричиняючи: неадекватне сприймання себе, комплекс неповноцінності, негативне сприймання однолітків, самотність, часті прогули у школі; неадекватне сприймання реальності, різноманітні фобії, неврози, схильність до правопорушень, суїцидальні наміри, формування алкогольної, тютюнової чи наркотичної залежності.

Також батьки проінформовані про те, що Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією, системою безоплатної правової допомоги, міжнародними партнерами та громадськими організаціями запустили всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу!». Її мета - підвищити рівень обізнаності виборців щодо їх виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту, донести до суспільства прості алгоритми дій виборця до, під час та після виборів.

Також, доведено інформацію про механізм реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта