Зустріч з працівниками пологового відділення комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка»

Зустріч з працівниками пологового відділення комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка»

З 01 квітня 2019 року Урядовим рішенням з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, призначатиметься на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами - у щомісячному розмірі 1 700 гривень та виплачуватиметься щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

Для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначатиметься з 01 квітня 2019 року.

Саме про це йшла мова під час консультативної зустрічі головного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах Черненко Т. з працівниками  пологового відділення комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка».

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта