Тематична бесіда зі школярами «Стоп булінг! Я маю право на безпечний простір!»

Тематична бесіда зі школярами «Стоп булінг! Я маю право на безпечний простір!»

Для учнів 1, 2 та 3 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №151 головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Богуцькою В.В. було проведено тематичну бесіду «Стоп булінг! Я маю право на безпечний простір!».

Кожна дитина має право почувати себе захищеною та у безпеці, це одна з базових потреб маленької людини для нормального психологічного та фізичного розвитку.

Але навчатися захищати свої особисті кордони без поваги до чужих неможливо, як і навпаки. І дуже важливо розуміти і навчатися цьому з самих перших років дитинства.

Так, коли виникає бажання бешкетувати, образити когось, показати свою силу, слід задати одне-єдине питання: «А чи хочу я опинитися на місці жертви та піддаватися глузуванню та образам? Чи приємно мені це буде?».

Емпатію, як і співчуття розвивають з малечку.

Тому так потрібні і корисні заняття, які проводяться з різними групами дітей – з малечі до підлітків в рамках проекту «Стоп булінг!», в ході яких дітлахам пояснюють у сприятливій для розуміння формі, від демонстрації мультфільмів до проведення тематичних занять або корисних вправ, що таке булінг, як його уникнути або перешкодити йому.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта