Проведено лекцію на тему:”Стоп булінг!”

Проведено лекцію на тему:”Стоп булінг!”

Сьогодні, спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Парамонова Л.В. та Іванова Т.О. завітали з лекцією на тему: ”Стоп булінг!”  до учнів 7-их класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 146.

В ході лекції говорили з учнями про те, що включає в себе поняття булінг, його види, яка передбачена відповідальність за булінг (цькування) у школі, та як саме можна протидіяти такому негативному явищу. Окрім того, фахівці юстиції розповіли, що в Україні вже є випадки призначення судом покарання за боулінг у виді штрафів та громадських робіт.

Також, дітям було наголошено на тому, що вони мають як права, так і обов’язки. Адже, булінг впливає на всіх, хто бере в ньому участь або спостерігає, та має деструктивні наслідки в майбутньому житті для кожного.

Школярі мають неодмінно звертатись по допомогу до дорослих – учителів, батьків, психологів. Допомога дорослих потрібна в будь-якому віці, особливо, якщо дії кривдників можуть завдати серозної шкоди фізичному та психічному здоров’ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта