Урок на тему:”Стоп булінг!”

Урок на тему:”Стоп булінг!”

Булінг починається з маленьких проявів агресії. Якщо не вчити дітей їх помічати і контролювати, це збільшує вірогідність булінгу в подальшому. Тому, працівники Харківської юстиції продовжують поводити правоосвітні заходи у школах міста та області на тему: ”Стоп булінг!”.

 

 

 

Цього разу спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва завітали до учнів 6-го класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126, де у доступній та цікавій формі розповіли дітям про наступне:

- що таке булінг (цькування) та його прояви;

- причини та наслідки булінгу;

- як правильно реагувати, якщо ви стали жертвою булінгу;

- як протидіяти проявам булінгу та до кого звертатись по допомогу. Наприкінці уроку учням було запропоновано намалювати, як вони уявляють світ без булінгу.

Жоден випадок насильства або цькування, і жодну скаргу не можна залишати без уваги. Дітям необхідно пояснювати, що будь-які насильницькі дії, образливі слова є неприпустимими. Реакція має бути негайною (зупинити бійку, припинити знущання), адже від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психоемоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта