Практичне заняття на тему: “Права дитини” та судове засідання “Слон проти жирафи”

Практичне заняття на тему: “Права дитини” та судове засідання “Слон проти жирафи”

в рамках Тижня права з нагоди Дня захисту дітей головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ночовкіною О.В. в Харківській обласній бібліотеці для дітей було проведено практичне заняття на тему: “Права дитини” для учнів 1 та 4 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області.

Під час заняття діти дізналися про свої права, які закріплені в Конвенції про права дитини від 20.11.1989. Засвоїти матеріал допомогли ігри та мультфільми. Здобуті знання учні використали при заповненні карти прав дитини.

Гарного настрою заходу додали чудові розмальовки з ілюстраціями на тему прав дитини, які отримала малеча.

Розібравшись з основними правами, діти мали змогу взяти участь в “Уроці справедливості” та спробувати вирішити спір, який виник між тваринами. Матеріали для уроку були надані Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України (АРССУ) за підтримки Ради суддів України (рішення РСУ від 17.09.2018 №59), в рамках реалізації грантового проекту “Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів” за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Нове правосуддя”.

#ЯМАЮПРАВО!

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта