Лекція для представників студентства Харківщини

Лекція для представників студентства Харківщини

Фахівцями Харківської юстиції за ініціативою громадської організації спортивний клуб «Бушидо Харків» на базі комунальної установи «Харківський обласний центр молоді» проведено лекцію в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час заходу спеціалістами висвітлено дві теми, а саме: «Права дитини», «Нові правила виїзду дитини за кордон» та «Відповідальне батьківство».

В ході лекції надано роз’яснення щодо переліку законодавчих актів, які регулюють питання, які спрямовані на забезпечення, реалізацію та захист прав дитини у нашому суспільстві. Також роз’яснено питання щодо можливості для виїзду дітей закордон. Зокрема, надано роз’яснення щодо порядку та підстав тимчасового обмеження у праві виїзду особи з дитиною закордон, а також щодо самостійного вирішення питання тимчасового виїзду за межі України на строк що не перевищує 1-го місяця з одночасним інформуванням другого з батьків та щодо питань відповідального батьківства: договір між батьками щодо здійснення батьківських прав, сплату аліментів на дитину.

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта