Онлайн семінар та тренінг через мережу Skype

Онлайн семінар та тренінг через мережу Skype

Провідним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Павленко Ю.Ю. проведено онлайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Дергачівській районній державній адміністрації – Міщенко Т.О., Состіна О.В., Гудзенко І.О., Яценко О.О.

Впродовж семінару та тренінгу були розглянуті та обговорені проблемні питання, які виникають у сфері державної реєстрації громадських формувань та надані вичерпні консультації щодо проблемних питань, які виникали під час прийому документів адміністраторами ЦНАП.

З метою реалізації правопросвітницької кампаній «Відповідальне батьківство» проведено правове інформування про розмір, підстави та порядок нарахування аліментів; правила виїзду з дитиною за кордон та порядок отримання податкової знижки на розвиток дитини.

Під час семінару та тренінгу адміністраторам ЦНАП було повідомлено про новели законодавства пов’язані з електронним документообігом та використанням документів в Україні.

Також було обговорено, перелік документів, які підлягають скануванню та вимоги до них.

Обговорено також низку питань щодо подальшого розвитку співпраці між управлінням юстиції та центром надання адміністративних послуг.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта