Харківська юстиція прийняла участь у спортивно-пізнавальному заході присвяченому Міжнародному дню захисту дітей

Харківська юстиція прийняла участь у спортивно-пізнавальному заході присвяченому Міжнародному дню захисту дітей

В Харкові на спортивному комплексі «Динамо» пройшов спортивно-пізнавальний захід присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Цей захід був організований Головним управлінням Національної поліції в Харківській області, Управлінням у справах молоді та спорту ХОДА та Харківської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

На запрошення Головного управління Національної поліції в Харківській області фахівці Харківської юстиції: начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Меланія Хуторянська та провідний спеціаліст відділу с питань банкрутства Надія Свиридова прийняли участь у спортивно-пізнавальному заході присвяченому Міжнародному дню захисту дітей.

Для гостей та учасників свята було організовано виставку спеціальної техніки, озброєння і екіпіровки патрульної поліції, поліції охорони, вибухо-технічного управління, батальйону спеціального призначення, державної служби з надзвичайних ситуацій і військової частини Національної гвардії України.

Також на святі були присутні представники кінної поліції. Неабияке враження на присутніх справили показові виступи поліцейських-кінологів.

У змаганнях з міні-футболу взяли участь 4 команди хлопців. Перед початком турніру представники Національної гвардії продемонстрували присутнім віртуозне володіння зброєю.

Під час заходу представниками Харківської юстиції були надані роз’ясння нових правил щодо виїзду за кордон з дитиною, як протидіяти булінгу, як отримати податкову знижку на навчання, як протидіяти насильсву та як стати присяжним та взяти участь у здійсненні правосуддя.

Разом з тим, з учасниками заходу обговорені основні цінності та засади формування Європейського Союзу, особливості його функціонування та розвитку, позитивний вплив європейської інтеграції на ключові суспільно-політичні процеси в Україні.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта