Книжковий фестиваль - Kharkiv BookFest. Літературний простір згуртовує Україну

Книжковий фестиваль - Kharkiv BookFest. Літературний простір згуртовує Україну

Днями у Харкові пройшов II Книжковий фестиваль, який задуманий як серія відкритих для публіки подій, об’єднаних книжковою ідеєю. Головні завдання фестивалю: популяризація читання, розвиток української літератури та видавничої індустрії.

Kharkiv BookFest порадував харків’ян і гостей міста насиченою програмою: зустрічами з письменниками, презентаціями книжкових новинок, виставками ілюстрацій і фотографій, майстер-класами та, звичайно, масштабною книжковою ярмаркою-розпродажем на центральній алеї Саду імені Т. Г. Шевченка.

            Харківська юстиції ніколи не стоїть осторонь головних подій міста, тому завітала на фестиваль для того, щоб привітати дітей з Міжнародним днем захисту дітей та порадувати їх різнокольоровим кулькам та розмальовками від Міністерства юстиції України.

            Користуючись нагодою, всім охочім, розповіли про урядову підтримку для відповідальних батьків та відповіли на питання, які цікавили харків'ян та гостей міста.

Треба пам'ятати, що сім’я – це геніальне творіння природи і суспільства. В сім'ї з покоління в покоління передаються звички, стиль життя. І від того, які духовні та моральні цінності закладуть у дитячі душі сім’я та суспільство, залежатиме майбутнє всього народу.

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта