Бесіда на тему: #СтопБулінг та «Права дитини»

Бесіда на тему: #СтопБулінг та «Права дитини»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та до Міжнародного Дня захисту дітей, фахівцями Харківської юстиції було проведено бесіду #СтопБулінг та «Права дитини» з Сахновщинськими школярами

Ситуація з булінгом в Україні доволі невтішна, майже кожна дитина стикалися з випадками булінгу в той чи іншій формі. Хтось був агресором, хтось жертвою, а хтось спостерігачем. В ході бесіди ми з учнями обговорили що таке булінг та як він проявляється, які існують види булінгу, як захистити себе самостійно або до кого звертатись по допомогу, якщо дитина стала жертвою булінгу, а також як можуть спостерігачі зупинити цькування.

З дітьми обговорили, що кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави.

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта