Права дитини та запобігання протидії булінгу

Права дитини та запобігання протидії булінгу

Для вихованців Харківського дитячого будинку «Родина» фахівцями Харківської юстиції була проведена лекція, направлена на підвищення правової свідомості дітей та інформування про захист їх прав у повсякденному житті.

Вихованцям було цікаво дізнатися, як захистити свої права у різних життєвих ситуаціях, з якими вони стикаються на своєму шляху, а також куди потрібно телефонувати, щоб отримати безкоштовну юридичну консультацію. Діти активно долучились до обговорення такої проблеми в суспільстві як булінг, який супроводжується заподіянням шкоди психічному або фізичному здоров’ю потерпілого, а це є грубим порушенням  прав і свобод людини в демократичній державі. В Україні за булінг передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу або громадських чи виправних робіт. 

Учасники заходу дійшли згоди, що з булінгом треба боротися в першу чергу його попередженням, але звичайно ті, хто здійснюють цькування повинні знати, що на них чекає покарання, тому що безкарність призводить до вседозволеності. Краще замість булінгу допомагати один одному та робити добрі справи.

#БулитиНеКруто

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта