Співпраця як запорука успіху

Співпраця як запорука успіху

Працівники Харківської юстиції долучились до святкування грандіозного концерту ALL STARS Birthday party, який проходив у Палаці студентів НЮУ ім. Я. Мудрого. Супергерої коміксів, яскрава анімація - все це створило неймовірну атмосферу, яка панувала на протязі заходу.

 

Всім присутнім випала нагода не тільки відпочити та насолодитись феєричною програмою концерту, а ще й ознайомитися з правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!» за такими актуальними кампаніями як: «Відповідальне батьківство», «Стоп насильство»,  «Стоп булінг».

Одним із ключових завдань Головного територіального управління юстиції у Харківській області є підвищення правової грамотності населення, проведення правопросвітницьких заходів, направлених на захист прав громадян,  піклування та захист прав дітей. Очевидно, що ця турбота неможлива без відповідального ставлення батьків до своїх обов’язків по вихованню і належному утриманню дітей. Одним з пріоритетів школи All Stars є формування правильних цінностей майбутнього покоління за допомогою танців. Отже, об'єднавши наші зусилля заради втілення спільної мети, ідей, обміну досвідом, ми зможемо досягти підвищення рівня правової свідомості та правової культури  нашого підростаючого покоління.

Учасники, глядачі, гості, учні отримали незабутні враження, море позитиву та натхнення на цілий рік, а також різноманітні роздаткові матеріали з корисною інформацією!

 #ЮстиціяВідкритаДляЛюдей 

#ЯМП

#ВідповідальнеБатьківство

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта