Харківська юстиції долучилась до участі у фестивалі “Дитяча площАРТка”

Харківська юстиції долучилась до участі у фестивалі “Дитяча площАРТка”

У Центрі гендерної культури за підтримки Європейського Союзу, пройшов експериментальний та пізнавальний проект для дітей та дорослих “Дитяча площАРТка #5”. Цей проект створений з метою запрошення до суспільного діалогу про важливі цінності. Організатори заходу акцентують увагу на особистості дитини, на праві висловлювати свої думки й мати свободу їх поширювати без дискримінації за жодними ознаками, а дорослі мають дати малечі таку можливість.

На міжнародному рівні Конвенцією про права дитини передбачено, що дитині для повного і гармонійного розвитку її особи необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння, а Держави-учасниці зобов'язуються забезпечити дитині такий захист і піклування, які необхідні для її благополуччя, беручи до уваги права й обов'язки її батьків, опікунів чи інших осіб, які відповідають за неї за законом, і з цією метою вживають всіх відповідних законодавчих і адміністративних заходів. Спеціалісти Харківської юстиції дуже переймаються майбутнім діточок нашої країни, у зв'язку з чим, також приєднались до креативного заходу.

Поки дітки брали участь у майстер-класах, спеціалісти Харківської юстиції виступили перед батьками та роз'яснили такі нагальні питання, як відповідальне батьківство, права дітей та запобігання булінгу.

#ВідповідальнеБатьківство — ініціатива Уряду, спрямована на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки — відповідальними.

Відвідувачі фестивалю зацікавилися можливістю отримати податкову знижку на розвиток дитини, а також скористатися послугою соціальна няня.

Ми переконані, що сприяння на державному рівні відповідальному ставленню батьків до своїх обов’язків по вихованню і належному утриманню дітей є важливим кроком для формування гідного майбутнього України.

Щасливе дитинство — щаслива країна!

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта