Урок в літньому таборі «Стоп булінг!»

Урок в літньому таборі «Стоп булінг!»

Під час канікул діють дитячі табори, де школярі з великим задоволенням поєднують навчання та здобуття нових навичок з відпочинком.

Для того, щоб дітлахи набули певних знань, працівниками Харківської юстиції було проведено урок на тему «Стоп булінг!» для самих маленьких відвідувачів літнього табору при Харківській міській гімназії № 13.

На щастя, в такому тендітному віці діти ще не стикались з таким явищем як булінг, але у будь-якому випадку знання ще ніколи не бували зайвими.

В тому числі вміння розпізнати булінг, відрізнити його від звичайнісінького конфлікту, який вчаться впорядковувати змалечку; що робити, щоб не стати жертвою булінгу, як себе поводити, якщо на твоїх очах булять іншого – саме цим питанням був присвячений урок.

Під час заняття за допомогою простих і зрозумілих прикладів, з використанням різноманітної інформації було розкрито природу такого явища як булінг та порекомендовані заходи щодо його запобігання або уникнення.

Діти – самий вразливий та беззахисний прошарок суспільства, тому потребують найбільшої уваги і охорони, для того щоб сформувалась гармонійна та гідна особистість.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта