Харківська юстиція прийняла участь у тренінгу Харківського медико-генетичного центру

Харківська юстиція прийняла участь у тренінгу Благодійного фонду Володимира Скоробагача і Харківського медико-генетичного центру

Представники Харківської юстиції начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно - правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Меланія Хуторянська та провідний спеціаліст відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Надія Свиридова прийняли участь у тренінгу Харківського медико-генетичного центру мета якого — допомогти молодим сім'ям та майбутнім батькам знизити рівень захворювань серед дітей.

Присутні на тренінгу мали змогу ознайомитися з правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!» та основними напрямками кампаній «Відповідальне батьківство», «Чужих дітей не буває», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Стоп насильство» та «Стоп булінг».

Мета цієї кампанії підвищити обізнаність населення про механізми реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище.

Під час заходу учасникам тренінгу були надані роз’ясння про порядок отримання послуги #Муніципальна няня, як отримати податкову знижку на розвиток дитини та як стати присяжним та взяти участь у здійсненні правосуддя.

Присутнім слухачам було роз’яснено положення чинного законодавства щодо отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

В ході інформування було повідомлено про веб – портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

Разом з тим, з учасниками заходу обговорені основні цінності та засади формування Європейського Союзу, особливості його функціонування та розвитку, позитивний вплив європейської інтеграції на ключові суспільно-політичні процеси в Україні.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта