Пізнавальна година для дітей на тему: «Правосуддя в Україні»

Пізнавальна година для дітей на тему: «Правосуддя в Україні»

Працівники Харківської юстиції продовжують відвідувати літні шкільні табори, аби підвищити загальний рівень правової обізнаності маленьких громадян. З цією метою вони завітали до шкільного табору Харківської гімназії №152 де в доступній формі розповіли про те як здійснюється правосуддя в Україні.

В ході заходу, діти в цікавій та ігровій формі дізналися про те, що правосуддя в Україні здійснюється виключно судами, які відповідно до ст. 6 Конституції України є самостійною гілкою влади і діють незалежно від законодавчої та виконавчої влади. Юрисдикція судів поширюється на всі правовідносини, що виникають у державі. Судова влада реалізується шляхом здійснення правосуддя у формі цивільного, господарського, адміністративного, кримінального, а також конституційного судочинства. Також, дітям було запропоновано скласти пазл, за допомогою якого вони змогли дізнатися хто зазвичай присутній в залі суду під час розгляду справ.

Така інформація є надзвичайно цікавою та актуальною для кожного громадянина нашої держави, адже, протягом життя ми можемо стикнутись з необхідністю захисту своїх прав у суді.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта