Проведено урок на тему: «Знай свої права змалечку!»

Проведено урок на тему: «Знай свої права змалечку!»

Цього разу Харківська юстиція завітала до діток шкільного табору Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 18 Харківської міської ради Харківської області та розповіли дітлахам про Конституцію та про державні символи.

А після, в ігровій формі та завдяки розмальовкам на правову тематику, розповіли малечі про їх права та обов’язки, та як їх відстоювати.

Виявляється, що у відомих дитячих казках також присутня тема прав дитини. Разом із фахівцями юстиції дітлахи намагались відгадати які саме. Наприклад, у «Попелюшці» зла мачуха порушувала право на відпочинок та турботу, а у казці «Гидке каченя» – порушено право дитини «бути як не всі». Окрім того, дітям нагадали що у них є і певні обов’язки. Це і гарно вчитись, берегти шкільне майно, допомагати батькам тощо.

Активну, в правовому аспекті, людину потрібно формувати змалку. Тому, перед нами стоїть завдання розширити правові знання дитини, сформувати у неї відповідальність перед суспільством і державою, виховати її в дусі безумовного дотримання норм права і моралі.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта