Літо та вихідний день - це чудова пора, щоб вивчати родовід

Літо та вихідний день - це чудова пора, щоб вивчати родовід

На запрошення соціокультурного центру Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленко, працівники Харківської юстиції: начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська, та співробітники П’ятої Харківської міської державної нотаріальної контори

Інна Лакіза та Олена Діденко, прийняли участь у івент-заході: лекції від практиків — директора центру вивчення генеалогії «Пращур» Віктора Долецького та генеалога, історика Владислава Волинського на тему: мій родовід – захоплююча мандрівка життям пращурів.

Під час заходу, нам була надана можливість провести з присутніми інформаційне заняття, присвячене правопроствіницькому проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Ми надали роз’яснення щодо нових правил щодо виїзду з дитиною за кордон, як протидіяти булінгу в освітньому середовищі, як отримати податкову знижку на навчання, як протидіяти насильству та як стати присяжним та взяти участь у здійсненні правосуддя. Також ми розповіли про роль та повноваження органів юстиції, законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України, про діючу в Україні систему безоплатної правової допомоги.

Разом з тим, з учасниками заходу обговорені основні цінності та засади формування Європейського Союзу, особливості його функціонування та розвитку, позитивний вплив європейської інтеграції на ключові суспільно-політичні процеси в Україні.

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта