В дошкільному підрозділі селища Дружба Кобзівського НВК проінформували про права дитини та правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В дошкільному підрозділі селища Дружба Кобзівського НВК проінформували про права дитини та правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Фахівцем Харківської юстиції було проведено правоосвітній захід для дітей та працівників в дошкільному підрозділі селища Дружба Кобзівського НВК Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області, присвячений реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Працівники закладу були проінформовані про права дитини та важливість правового виховання дітей, а також про основні напрямки правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Дошкільнят було ознайомлено з елементарними правами та з азами морально-правової культури. Це готує дитину в подальшому до засвоєння демократичних цінностей і прав людини. Перш ніж ознайомити дитину з основними правами, передбаченими  Конвенцією про права дитини, її треба підвести до усвідомлення себе як особистості, повноцінного члена суспільства, розуміння своєї індивідуальності та людської гідності. Виховання в дусі дотримання прав людини спрямоване на формування у дитини почуття справедливості, загальної рівності прав і можливостей. Тому неприпустимі несправедливість, заходи впливу, які принижують людську гідність дітей, порушують їх право бути рівними серед інших.

#ЯМП

#ВідповідальнеБатьківство

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта