Знай свої права та вмій їх захистити

Знай свої права та вмій їх захистити

Задля підвищення загального рівня правової освіти населення працівники Харківської юстиції завітали до літнього шкільного табору Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 18 Харківської міської ради, для того щоб розповісти дітям про їх права та  про те, яким чином можна їх реалізовувати, та у який спосіб можливо їх захистити.

Адже, сьогодні не достатньо лише знати свої права, треба ще вміти їх захищати. Тому, працівники юстиції продовжують знайомити маленьких громадян з судовою владою України.

Так, діти дізналися, що правосуддя в Україні здійснюється виключно судами, які відповідно до ст. 6 Конституції України є самостійною гілкою влади і діють незалежно від законодавчої та виконавчої влади. Юрисдикція судів поширюється на всі правовідносини, що виникають у державі. Судова влада реалізується шляхом здійснення правосуддя у формі цивільного, господарського, адміністративного, кримінального, а також конституційного судочинства. А за допомогою гри-пазлу діти змогли дізнатися хто зазвичай присутній в залі суду під час розгляду справ.

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта