Робоча зустріч

Робоча зустріч

Cпеціаліст Харківської юстиції взяла участь у робочій зустрічі, що відбулась на базі Департаменту масових комунікацій обласної державної адміністрації. Разом з ромськими громадськими організаціями обговорили проблемні питання щодо виконання плану заходів реалізації «Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року»

серед яких і забезпечення ромів належними документами: свідоцтвами про народження та про державну реєстрацію актів цивільного стану.

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» присутніх було поінформовано про магістральні напрями проекту такі як: “Стоп насильство”, “Виконання рішення суду”, “Стоп булінг”, “Відповідальне батьківство”, які направлені на підвищення правової культури та правової свідомості пересічних громадян. Слухачі дізнались як отримати податкову знижку на розвиток дитини, які штрафні санкції закріплені законодавством за вчинення булінгу, куди звертатись по допомогу для швидкого, ефективного виконання рішення суду, що робити у разі домашнього насильства.

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта