Зроби крок із біженцями” #StepWithRefugees

Зроби крок із біженцями” #StepWithRefugees

Нині світ зіткнувся із найвищим рівнем вимушеного переміщення. Небувала кількість людей – 68,5 мільйонів – змушена була залишити свій дім у пошуках безпечного притулку. Кожну хвилину 20 осіб залишають усе, тікаючи від війни, переслідування або насильства.

 

Щороку, 20 червня відзначається Всесвітній день біженців. У цей день кожен висловлює свою підтримку людям, які були вимушені тікати з рідного дому.

З цієї нагоди, 22 червня у Харкові, відбувся захід присвячений Всесвітньому дню біженців, організований UNHCR (Агенством ООН у справах біженців) до якого долучилось і Харківська юстиція . В рамках заходу пройшов соціальний забіг “Зроби крок із біженцями” #StepWithRefugees, що заохочує людей підтримати біженців через індивідуальні акти солідарності, якими ми визнаємо стійкість і мужність біженців.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців відслідкувало рух біженців по всьому світу і підсумувало, що усі разом, люди, які змушені були залишити свої домівки, щороку, проходять шлях у майже 2 мільярди кілометрів перш ніж дістатись до першого безпечного притулку.

Кампанія «2 мільярди кілометрів до безпеки» закликає людей пробігти, пройти або проїхати на велосипеді та занести ці кілометри через спортивні додатки або вручну на офіційному сайті www.stepwithrefugees.org, щоб долучитися до глобального руху солідарності.

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта