Конституційні права і свободи - гарантія стабільності суспільних відносин

Конституційні права і свободи - гарантія стабільності суспільних відносин

В рамках тижня права з нагоди відзначення Дня Конституції України, фахівцем Харківської юстиції був проведений правопросвітницький захід у бібліотеці с. Дружба Красноградського району Харківської області

Захід був присвячений забезпеченню прав і свобод людини та гідних умов її життя. У розділі «Права, свободи та обов'язки людини і громадянина» Конституції України закріплено широкий спектр прав і свобод людини й громадянина, що охоплює всі без винятку права і свободи, які демократичною світовою спільнотою прийнято вважати за відповідні гуманістичні стандарти в цій сфері суспільного і державного життя. Тому держава повинна докладати всіх можливих зусиль для гарантування, охорони й захисту прав і свобод людини і громадянина, що визначає головний напрямок гуманізації держави, основні її гуманітарні характеристики. Працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області проводять такі правопросвітницьки заходи для того, щоб кожен пересічний громадян не тільки знав свої права та вмів користуватися ними, а ще й  навчився захищати їх у разі порушення.

Люди мають права просто тому, що вони люди від народження. І неважливо якого кольору ваша шкіра, якої ви статі, яке ваше громадянство - усі ми люди, і маємо права людини.

Зокрема, учасників заходу було проінформовано про закріплене в Конституції України право на професійну правничу допомогу та надано інформацію, куди саме вони можуть  звернутися за безоплатною правовою допомогою.

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта