Робоча зустріч на базі Первомайської районної державної адміністрації

Робоча зустріч на базі Первомайської районної державної адміністрації

На базі Первомайської районної державної адміністрації Харківської області проведено робочу зустріч, в якій взяли участь: начальник Управління державної реєстрації Тимощук О.В., в.о. заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Бєлової Н.О., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С. та в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богданової Є.В., перший заступник голови Первомайської районної державної адміністрації Харківської області Бомко І.В., керівник апарату Первомайської районної державної адміністрації Харківської області Засуха В.М., уповноважені особи органів місцевого самоврядування.

Присутніх проінформовано щодо повноважень Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Також повідомлено, що розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15.08.2017 № 399 з метою забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії щодо протиправного захоплення майна аграріїв при Харківській обласній державній адміністрації створено оперативний штаб мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів; про результати його роботи.

Крім іншого, присутнім була надана інформація про пілотні проекти Міністерства юстиції України в сфері державної реєстрації актів цивільного стану "Шлюб за добу" та проведення державної реєстрації народження дитини та видачі відповідного свідоцтва у пологовому будинку. 

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проінформовано про основні положення проекту.

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта