Про права дитини в Дошкільному навчальному закладі Національної поліції України

Про права дитини в Дошкільному навчальному закладі Національної поліції України

Сьогодні в рамках Тижня права з нагоди Дня Конституції України спеціаліст Харківської юстиції провела урок права для малечі в Дошкільному навчальному закладі “Дитячий садок № 69 (м. Харків) Національної поліції України”.

 

Під час тематичного заняття хлопчики та дівчата дізналися про свої права, які гарантовані Конституцією України та Конвенцією про права дитини. Діти охоче брали участь у цікавих іграх, відповідали на питання та з  радістю долучилися до заповнення “Карти прав дитини”. Заняття принесло учасникам багато корисної інформації та позитивні емоції.

Також хлопчики та дівчата взяли участь у модельному судовому засіданні “Слон проти Жирафи” і мали змогу відчути себе стороною судового процесу або спробувати вирішити спір у ролі судді. Спільно ми визначили, що таке справедливість та як досягти згоди сторонам судового процесу.

Матеріали для участі у Всеукраїнській акції “Урок справедливості” були надані Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України (АРССУ) за підтримки Ради суддів України (рішення РСУ від 17.09.2018 №59). Захід здійснено в рамках реалізації грантового проекту “Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів” за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Нове правосуддя”.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта