Правовий урок для школярів молодших класів та вихователів

Правовий урок для школярів молодших класів та вихователів

Фахівець Харківської юстиції завітала до літнього табору, який діє при Чугуївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області, та провела правовий урок на тему: «Конституційні права громадян» для школярів молодших класів.

Дітям запропонувала пізнавальні правові завдання, які вони охоче виконали. Так, діти поринули у цікаві пригоди та відкрили для себе світ своїх прав. Зокрема, успішно знайшли та позначили на кольорових картах права дитини: на освіту, інформацію, медичну допомогу, безоплатну правову допомогу, турботу та піклування, відпочинок, безпечне довкілля, безпеку.

Малеча із задоволенням розфарбовувала у яскраві кольори ілюстрації-розмальовки про права дитини, в ігровій формі допомагала казковим героям обрати правильний шлях та знайти вихід із лабіринтів.

Також розповіла вихователям про ініціативу #ВідповідальнеБатьківство, зокрема, як скористатися податковою знижкою на оплату навчання та розвиток дитини, а також повідомила про правопросвітницьку кампанію Міністерства юстиції України «Поїхати з дитиною за кордон – легко!» та механізми реалізації та захисту права дитини на належне утримання #ЧужихДітейНеБуває.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта