Інформаційна кампанія «Відповідальне батьківство»

Інформаційна кампанія «Відповідальне батьківство»

Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. Діти рівні у своїх правах незалежно від походження, а також від того, народжені вони у шлюбі чи поза ним, так трактує основний Закон нашої держави.

Про обов’язки батьків відносно своїх дітей, а також про гарантії державної підтримки по вихованню і належному їх утриманню, фахівці Харківської юстиції говорили з колективом СК “Арсенал страхування”.

Законом України “Про охорону дитинства” визначено, що батьки або особи, які їх замінюють, зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.

У ході зустрічі обговорили питання щодо встановлення  розміру, підстав та порядку нарахування аліментів; нових правил виїзду з дитиною за кордон; порядку отримання податкової знижки на навчання, послуги “Муніципальна няня” та інших стимулів та гарантій.

Здійснення батьками своїх прав та виконання обов'язків мають ґрунтуватися на повазі до прав дитини та її людської гідності. Батьківські права не можуть здійснюватися всупереч інтересам дитини.

Відповідальне батьківство – це запорука щастя дитини та успіху країни.

Голуб, 751 81 83

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта