Проведено робочу зустріч з працівниками апарату Дзержинського районного суду м. Харкова

Проведено робочу зустріч з працівниками апарату Дзержинського районного суду м. Харкова

В приміщенні Дзержинського районного суду м. Харкова спеціалістами Харківської ютиції було проведено робочу зустріч з працівниками апарату Дзержинського районного суду м. Харкова.

 

В ході зустрічі обговорювались питання застосування судами положень міжнародних договорів з питань надання правової допомоги у цивільних справах та кримінальних справах. А саме: були висвітлені питання звернення судів України з дорученням за кордон; порядок виконання доручень іноземних компетентних органів; питання визнання і виконання іноземних судових рішень в Україні, а також особливості виконання Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах 1993 року, Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних та комерційних справах 1965 року; Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах 1959 року та ін.

Враховуючи, що суди при надані правової допомоги взаємодіють з іноземними компетентними органами, форма і зміст складених документів підлягають належному оформленню, оскільки складають уявлення про державний орган та державу Україна, як суб’єкта-учасника міжнародного правового поля в цілому.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта