Робочий візит очільниці Харківської юстиції Тетяни Єгорової-Луценко до Первомайського району

Робочий візит очільниці Харківської юстиції Тетяни Єгорової-Луценко до Первомайського району

Останній робочий день тижня очільниця Харківської юстиції Тетяна Єгорова-Луценко провела у Первомайському районі та розпочала роботу з прийому громадян. Більшість питань, з якими звернулись люди, стосувались стягнення аліментів, а також дій боржника після закриття виконавчого провадження.

"Проведення прийомів не лише допомагає людям вирішити проблемні питання, а й надає мені можливість дізнатися, як люди оцінюють роботу органів юстиції, вислухати пропозиції щодо підвищення якості надаваних послуг", - зазначила очільниця Харківської юстиції.
Тетяна Єгорова-Луценко відвідала структурні підрозділи та установи юстиції в районі, де поспілкувалась з співробітниками та подивилась, в яких умовах працюють фахівці.

"Вважаю, що відремонтовані та затишні приміщення сприяють підвищенню рівня працездатності та задоволеності від роботи. Тому, крок за кроком проводимо ремонті роботи в приміщеннях, де розташовані органи юстиції. Плануємо черговий ремонт у Первомайському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану", - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта