Лекція для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району

Лекція для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району

Фахівцем Харківської юстиції було проведено лекцію для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (далі — Служба) на тему “Як реалізувати своє право на отримання свідоцтва про народження в разі несвоєчасної реєстрації народження дитини, надання практичних рекомендацій в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Під час лекції, працівникам було роз’яснено порядок проведення державної реєстрації народження. Державна реєстрація народження дитини проводиться з одночасним визначенням її походження та присвоєнням їй прізвища, власного імені та по батькові. Походження дитини визначається відповідно до Сімейного кодексу України.

Також було обговорено одне з актуальних питань – виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження.

Із зазначеного питання було вирішено об’єднати спільні зусилля, спрямовані на вирішення існуючих проблем в даному напрямку діяльності в разі виявлення дітей народження, яких не зареєстровано. Всебічно сприяти у вирішенні питань з отримання батьками свідоцтва про народження та надавати практичну допомогу з реалізації чинних норм законодавства.

Наприкінці заходу працівників було проінформовано про дію загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта