Інформування працівників ВП «Куп’янська колійна машинна станція»

Інформування працівників ВП «Куп’янська колійна машинна станція»
З метою реалізації правопросвітницьких кампаній «Чесна платіжка», «Чужих дітей не буває», «Я маю право на виконання рішення суду», «Відповідальне батьківство» головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ проведено інформування працівників ВП «Куп’янська колійна машинна станція» про напрямки даних кампаній

Працівники підприємства проінформовані про рішення Уряду стосовно встановлення максимально допустимих граничних тарифів на  постачання теплової енергії та гарячої води. Також поговорили про розмір, підстави та порядок нарахування аліментів, правила виїзду з дитиною за кордон, послугу «Муніципальна няня».

 Обговорили питання новацій, спрямованих на розвиток інституту відповідального батьківства. Зокрема про податкові пільги для батьків, які сумлінно виконують свій батьківський обов'язок, витрачають додаткові кошти на гуртки, навчання, спортивні та будь-які інші секції, а також про фінансові стимули для місцевої влади, яка опікуються дозвіллям і навчанням малечі.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта