Співпраця з Centre of Gender Culture

Співпраця з Centre of Gender Culture

Фахівець Харківської юстиції прийняла участь у зустрічі, яку проводила Юлія Кобікова у форматі психологічної гри «Драматичний трикутник Карпмана». Метою гри являється те, що учасники отримують не тільки навички розпізнавання актуальних ролей - Жертва, Рятівник і Агресор і алгоритм виходу з Драматичного трикутника, але й можливість використовувати енергію ролі як ресурс для майбутніх перемог! Нам дуже близька ця тематика, адже працівники управління юстиції інформують громадян в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» про такі актуальні кампанії як: «Стоп насильство», «Стоп булінг», «Відповідальне батьківство».

Всім присутнім випала нагода не тільки відчути себе у ролі Жертви, Рятівника, Агресора та знайти шляхи виходу з цього стану, а ще й отримати корисну правову інформацію.

 

 

Під час проведення заходу, працівник Харківської юстиції повідомила про старт нової всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Чесна платіжка», яка включає інформування громадян про їхні права у сфері житлово-комунальних послуг: як діяти в разі отримання нечесної платіжки та як домогтися перерахунку вартості опалення.

 

 

04 липня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг», яка була прийнята з метою захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг  відповідно до статті 13 Закону України «Про ціни і ціноутворення».

 

 

На сайті Урядового порталу та Міністерства юстиції України розміщено калькулятор тарифів, тож тепер громадяни можуть самостійно розрахувати вартість економії. Всі зразки документів для перерахунки ціни розміщено на сайті Мін’юсту.

 

 

Отже, об'єднавши наші зусилля заради втілення спільної мети, ідей, обміну досвідом, ми зможемо досягти підвищення рівня правової свідомості та правової культури  населення.

 

 

 #ЮстиціяВідкритаДляЛюдей 

#ЯМП

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта