В рамках проекту Міністерства юстиції України «Від мрії до дії» на Харківщині відбулось модельне судове засідання, в якому взяли участь вихованці сімейного центру «You too»

В рамках проекту Міністерства юстиції України «Від мрії до дії» на Харківщині відбулось модельне судове засідання, в якому взяли участь вихованці сімейного центру «You too»

В основу імпровізованого судового засідання покладено мотиви української казки «Коза-Дереза». Діти переглянули фрагменти з мультфільму та почали відігравати свої ролі.

 

Спір виник між Зайчиком та Козою-Дерезою, яка потрапила на територію, де живе Зайчик коли його не було вдома та залишилася там жити, при цьому, на прохання Зайчика звільнити помешкання відмовила йому. Щоб вигнати її за межі своєї території зайчик звернувся до органу, який за це відповідає. В даному випадку це Ведмідь, який був залучений у якості третьої особи. Позивачем виступив Зайчик, а відповідачем – Коза-Дереза. Як і в реальному житті в судовому процесі були присутні секретар судового засідання та судовий розпорядник. Не обійшлось і без свідків.

Колегія суддів у складі головуючої судді Сови, суддів: Собаки та Іжачка вислухавши пояснення всіх сторін процесу, дослідивши докази по справі, вирішила закрити провадження по справі у зв’язку з досяганням сторонами примирення, що визначені мировою угодою, укладеною між Зайчиком та Козою-Дерезою.

Сьогодні дітки не тільки дізналися про свої права та обов’язки, а й вчилися їх реалізовувати. Спробували взяти на себе відповідальність за прийняті рішення, втілившись у роль того чи іншого учасника процесу. «Пам’ятайте, що суд створений, щоб захищати Вас і Ваші права!» - зазначила заступник начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Голуб В.В.

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта