Інформування працівників Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України працівником Харківської юстиції в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було поінформовано про напрямки проекту: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Стоп булінг!», «Нові правила виїзду з дитиною за кордон», «Як виконати рішення суду?», «Як отримати податкову знижку на навчання?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Чесна платіжка».

Під час правопросвітницького заходу із працівниками Державної установи були обговорені питання щодо надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, порядок стягнення аліментів на належне матеріальне утримання дитини і колишнього подружжя, особливості виїзду за кордон з дитиною, правові гарантії повернення грошових коштів, сплачених за навчання, та проінформовано про нові ініціативи Міністерства юстиції України в рамках проектів #ЧужихДітейНеБуває, #СтопНасильство та #Зупинемо булінг разом.

Особлива увага була приділена розгляду питання правильного нарахування тарифів на послуги з постачання теплової енергії і гарячої води.

Задля підрахунку розміру економії на сплату вартості теплової енергії та гарячої води можна скористатись онлайн-калькулятором розрахунку чесної платіжки, який розміщено на сайті Міністерства юстиції за посиланням: https://minjust.gov.ua/news/info/onlayn-kalkulyator-poslug.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта