Впроваджуємо інформаційні кампанії Мін'юсту

Впроваджуємо інформаційні кампанії Мін'юсту

Фахівецем Харківської юстиції була проведена зустріч для працівників управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за такими актуальними кампаніями «Я маю право голосу» та «Чесна платіжка».

Так як наближаються позачергові вибори до парламенту, всім присутнім було доречно дізнатися, як перевірити своє включення до Державного реєстру виборців, як проконтролювати ситуацію, якщо станеш свідком порушення під час проведення виборів.

Не менш важливим питанням було інформування учасників заходу щодо набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. №560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг», якою встановлено максимально допустимі граничні тарифи на постачання теплової енергії та гарячої води. Присутнім було роз'яснено покроковий алгоритм дій, що допоможе захистити права споживачів житлово-комунальних послуг, а також способи захисту своїх прав громадянами у разі отримання нечесної платіжки.

#ЯМП

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта