Правова бесіда з працівниками одномандатного виборчого округу Харківської області № 169

Правова бесіда з працівниками  одномандатного виборчого округу Харківської області № 169

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України, тому Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією проводить новий етап всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу» в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Харківській області Меланія Хуторянська проінформувала працівників одномандатного виборчого округу Харківської області № 169 про кампанію «Я маю право голосу», надала правоосвітні матеріали кампанії: пам'ятку та дорожню карту виборця для розповсюдження на дільницях округу.

Також провела правову бесіду з роз’яснення основних напрямків правопросвітницького проекту «Я маю право!»: «Чесна платіжка», «Відповідальне батьківство». Приділено увагу змінам у законодавстві України щодо протидії булінгу та домашньому насильству запровадження податкової знижки на навчання, спрощення виїзду з дитиною за кордон.

                В рамках кампанії «Чесна платіжка», учасників заходу проінформовано про граничні тарифи на тепло та гарячу воду в опалювальний сезон 2019/2020 років.

                Так, гранична ціна на тепло становить 35,21 грн. за 1 м 2 (з урахуванням ПДВ) якщо у вас немає лічильника та 1400 грн. за Гкал (з урахуванням ПДВ) якщо у вас є лічильник.

Гранична ціна на гарячу воду становить 83,66 грн за 1 м 3 (з урахуванням ПДВ) за наявності рушникосушильників та підключення їх до систем постачання гарячої води та 75,74 грн. за 1 м 3 (з урахуванням ПДВ) за відсутності рушникосушильників.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта