Правопросвітницькі кампанії «Я маю право голосу» та «Чесна платіжка» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Правопросвітницькі кампанії «Я маю право голосу» та «Чесна платіжка» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Під час роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції Харківської області, який створено при державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленко, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська провела правову бесіду з працівниками бібліотеки, присвячене правопросвітницьким кампаніям «Я маю право голосу», «Чесна платіжка» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з інших питань.

21 липня 2019 року з 8:00 до 20:00 будуть проводитися позачергові вибори до Верховної Ради України. На виборчу дільницю потрібно взяти з собою обов’язково один із документів: паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки або картки; тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); посвідчення військовослужбовця або військовий квиток (виключно для військовослужбовців строкової служби).

На виборчій дільниці громадяни отримають 2 виборчих бюлетеня: один для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та один для голосування в одномандатному виборчому окрузі. За отримання цих бюлетенів  необхідно буде поставити підпис: у списку виборців; у визначеному місці на контрольному талоні виборчого бюлетеня.

Що стосується захисту прав споживача житлово-комунальних послуг, кампанії «Чесна платіжка», то вартість економії можна розрахувати за допомогою калькулятора тарифів за посиланням: https://minjust.gov.ua/pages/calc-service. Якщо вам потрібна правова допомога (складання заяв, інших документів) звертайтеся до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Адреса центрів: https://legalaid.gov.ua/ua/local-centres.

Учасники заходу також отримали інформацію відносно інших напрямків правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» щодо правил виїзду з дитиною за кордон, як отримати податкову знижку на навчання, кампанії «Відповідальне батьківство», як стати присяжним та взяти участь у здійсненні правосуддя.

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта