Правовий десант

Правовий десант

«Правовий десант» у складі представників Міжрайонного відділу ДВС по Близнюківському, Лозівському районах та м. Лозова ГТУЮ у Харківській області, Певомайського місцевого центру з надання БВПД, Лозівського МРВ філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, мобільної бригади соціально-психологічної допомоги та міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді відвідав заклад оздоровлення та відпочинку «Зміна».

З найменшими вихованцями закладу оздоровлення гості побували у захоплюючій подорожі до казок та улюблених мультфільмів, де разом вирішували, які саме права героїв були порушені. Крім цього, малеча активно розгадувала та вивчала карту «Прав дитини», допомагала хлопчику Юстимчику, котику Ямпику та дівчинці Юстинці подолати складний лабіринт, отримати правову допомогу та захист, дивувала яскравими розмальовками та малюнками на тему прав дитини в організованому гостями конкурсі.

Тим часом, третій та четвертий загони табору взяли участь у запеклій битві за «вкрадені права» і здобули їх в повному обсязі, незважаючи на перешкоди з боку енергійних мисливців, за допомогою натхненних ведучих та компетентних «карткових людей». Всі дорослі ролі із задоволенням зіграли гості табору.

Також, у правовому двобої зійшлись підлітки першого та другого загонів.

Під час цього "протистояння" діти, змагаючись у швидкості, виконували підготовлені їм завдання, відповідаючи на різноманітні правові питання, згадуючи вже відому правову інформацію та дізнаючись нові цікаві факти зі світу права.

Подарунками від організаторів свята для дітей стали солодощі, повітряні кульки та буклети з правовою інформацією, в свою чергу гості отримали вдячність дітей та відчуття, що проведений ними захід вдався.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта