Бесіда з батьками у Чугуївській центральній районній лікарні ім. М.І. Кононенка

Бесіда з батьками у Чугуївській центральній районній лікарні ім. М.І. Кононенка

В пологовому відділенні комунального закладу охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» спеціалістом Харківської юстиції була проведена бесіда-лекція «Відповідальними батьками бути почесно». Увагу батьків звернуто на урядові ініціативи, що спрямовані на покращення соціального захисту матерів та дітей, а також на можливості правозахисту.

Під час спілкування батькам та матусям роз’яснено як скористатися послугою «Муніципальна няня» та отримати відшкодування коштів, які витрачають на оплату гуртків чи секцій для дітей.

Такі можливості надає урядова ініціатива «відповідальне батьківство», яка спрямована на те, щоб заохотити батьків сумлінно виконувати свої обов’язки та отримати підтримку держави. Також фахівець відділ з метою підвищення рівня обізнаності громадян інформувала щодо правильного нарахування оплати за послуги з постачання теплової енергії і гарячої води. Так, впроваджуючи інформаційну кампанію «Я маю право на чесну платіжку», яка реалізується в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта