# день_народження_кохання

# день_народження_кохання

Весілля - один з найважливіших моментів в житті кожної людини, який з роками перетворюється на сімейне свято всієї родини. Адже саме це свято зближує за скріплює теплі стосунки турботливих батьків та дітей, улюблених бабусь та дідусів з їхніми онуками. П’ятдесят років тому - 6 вересня 1969 року поєднали свої долі, поклялися у коханні та вірності подружжя Аверін Іван Омелянович та Катерина Олександрівна.

7 вересня 2019 року, працівники Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області привітало подружжя з річницею весілля – золотим весіллям.

Другий раз в житті для сім’ї Аверіних заграв весільний марш Мендельсона, подружжя поставили свої підписи в книзі почесних ювілярів подружнього життя.

Вже півстоліття ювіляри живуть у коханні та злагоді! Звичайно ж їх шлях не був встелений пелюстками троянд, але вони змогли пройти всі випробування, всі труднощі, які їм підготувала доля і змогли зберегти взаємну відданість і кохання, і виростити гідних дітей. Ми вітаємо вас з цим прекрасним ювілеєм від усього серця! З річницею Вас!

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта