Харківська юстиція прийняла участь у профілактичному квесті для підлітків

Харківська юстиція прийняла участь у  профілактичному квесті для підлітків

На базі тренінгового центру Головного Управління Національної поліції в Харківській області проведений профілактичний квест для підлітків «Наркотики? Не моя тема!».

Цей захід був організований відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Харківській області, центром денного перебування «Компас» Харківського міського благодійного фонду «Благо», управління у справах сім’ї та молоді та Департаменту праці і соціальної політики Харківської міської ради.

На запрошення Головного управління Національної поліції в Харківській області представник Харківської юстиції прийняла участь у профілактичному квесті для підлітків «Наркотики? Не моя тема!». Під час квесту команди з числа підлітків, що мають підвищені ризики бути втягнутими у кримінальні дії і наркоманію, в ігровій формі змагалися щодо знань з профілактики ВІЛ, наркоманії, права та законодавства, виконували фізичні вправи.

Під час заходу представником Харківської юстиції були надані роз’яснення нових правил щодо виїзду за кордон з дитиною, як протидіяти булінгу, як отримати податкову знижку на навчання, як протидіяти насильству та як стати присяжним та взяти участь у здійсненні правосуддя.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта