Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Фахівцем Харківської юстиції проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ізюмської міської ради.

Під час семінару та тренінгу було повідомлено про набуття чинності 05 вересня 2019 року постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні”, відповідно до якої з 01.10.2019 змінюються реквізити рахунків для справляння адміністративного збору до Державного бюджету України, у сфері державної реєстрації громадських формувань, відповідно до стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів).

Також, в ході семінару та тренінгу було звернуто увагу на указ Президента України №647/2019 від 4 вересня 2019 року «Про деякі заходи із забезпечення надання якісних публічних послуг».

Крім того, було проінформовано щодо новел законодавства пов’язаних з електронним документообігом та використанням документів в Україні, про перелік документів, які  підлягають скануванню, вимоги до них.

Впродовж семінару та тренінгу обговорено низку питань щодо подальшого розвитку співпраці між управлінням юстиції та центром надання адміністративних послуг.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта