Урок на тему «Булінг у школі»

Урок на тему «Булінг у школі»

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали до учнів 7-го класу Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради Харківської області, де провели урок присвячений проблемній темі - “Булінг у школі”.

Будь-який школяр несподівано для себе може опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або бойкотують. Або ж навпаки, може сам приєднатися до тих, хто знущається над іншою дитиною.

Учням роз'яснили, що не кожен конфлікт є булінгом. Цькування — це тривалі, повторювані дії, при цьому сили сторін є нерівними, а одинична сутичка між учасниками таким не може вважатися.

Спеціалістами Харківської юстиції надано практичні рекомендації та роз'яснення, як можна уникнути булінгу, що робити підлітку, якщо він або його знайомі стали свідком або жертвою булінгу, куди можна звернутися за допомогою. Для застосування у повсякденному житті проінформовано про формулу «stop-talk-walk», яка дійсно може допомогти попередити та зупинити агресію та широко використовується у навчальних закладах, наприклад, Європи.

 

 

Пам'ятайте, що у випадку жорстокого поводження, проблем у стосунках з однолітками, ви можете звернутися за допомогою на Національну дитячу «гарячу лінію» за телефоном: 0 800 500 225.

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта