Урок для школярів: «Я МАЮ ПРАВО!»

Урок для школярів: «Я МАЮ ПРАВО!»

В перший день тижня права, який стартував по всій території України, спеціалісти Харківської юстиції провели інтерактивний тематичний урок: «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 5 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 138.

В ході уроку діти в цікавій та ігровій формі вивчали свої права та познайомились з певним обсягом своїх обов’язків. Також, школяри створили власне правове дерево, яке допомогло їм зрозуміти, що їх права та обов’язки тісно взаємопов’язані та не можуть існувати окремо.

Особливу увагу було звернено на Конвенцією про права дитини, яка отримала найбільш широке міжнародне визнання серед усіх документів з прав людини.

 

 

Її ратифікували майже всі країни світу, за виключенням двох. Конвенція поєднує в одному документі весь спектр прав дитини, а саме: громадянські, політичні, економічні, соціальні і культурні права.

 

 

Конвенція була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989 гору і набрала чинності у вересні 1990 року. У 41 статті конвенції викладені права людини, якими володіє кожна дитина у віці до 18 років і які необхідно поважати і захищати.

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта