Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

 Онлайн семінар, тренінг для суб’єктів державної реєстрації

Проведено онлайн семінар, тренінг через мережу Skype з державним реєстратором Зідьківської селищної ради Зміївського району.  

У зазначеному заході прийняли участь:

Часовськой І.В. – начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Маслова Л.І. - державний реєстратор Зідьківської селищної ради Зміївського району.

Під час вищезазначеного заходу були розглянуті наступні питання:

Визначення органу влади, уповноваженого здійснювати розпорядження земельною ділянкою у разі проведення державної реєстрації права постійного користування на підставі державного акту про право постійного користування землею.

Державна реєстрація права власності у разі витребування нерухомого майна з чужого незаконного володіння на підставі рішення суду.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта