Лекція на тему «Стоп булінг»

Лекція на тему «Стоп булінг»

Спеціалістом управління юстиції проведено лекцію на тему “Стоп булінг” для студентів Харківського кооперативного торгово- економічного коледжу.

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останнім часом серед молоді спостерігається безліч негативних явищ в міжособистісних відносинах (конфліктність, агресивність, жорстокість), які починають проявлятися ще в школі.

З цього і починається таке явище як булінг.

Студентам було роз’яснено поняття булінгу, його різновиди, наведено приклади проявів булінгу за допомогою відеоматеріалів, роз'яснено категорії осіб, які можуть бути причетними до нього та де і як отримати допомогу.

 

 

Увага студентів була зосереджена на те що, булінг – це не просто бешкет та пустощі. Це особлива форма стосунків, яка ґрунтується на дискримінації, насильстві та агресії. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на студента та його успіхи в навчанні.

 

 

Також для присутніх були наведені приклади, що можна зробити, щоб зупинити явища булінгу в студентському середовищі, а саме, виховувати здорові стосунки у групі, не залишайтеся байдужими, сприймати людину такою яка вона є та поважати думки та погляди інших людей.

 

 

А наостанок студентам були розкриті аспекти відповідальності, яка передбачена за вчинення цього негативного явища, роз'яснено як отримати податкову знижку на навчання та правила інтернет - безпеки для підлітків.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта